Randevu Al
yilbasina-ozel

Yılbaşına Özel 4 Nail Art

Kişisel bakımın en sanatsal ve en estetik çeşitlerinden biri olan nail art, pek çok kullanıcının favorisidir. Tırnak cilaları, protez tırnaklar ve çeşitli nail art gereçleri kullanılarak gerçekleştirilen pek çok görünüm ellerin ve ayakların güzelliğini artırır. Yılın en sevilen dönemlerinden biri olan yılbaşı, nail art tasarımları ile de oldukça dikkat çekicidir.

Siz de bu tasarımları kullanarak yeni yılın dinamizmini ve heyecanını yansıtan tırnaklar ile güzelliğinize güzellik katma şansına sahip olabilirsiniz. Peki, yeni yılın başında favori renkler, desenler ve tasarımlar neler? Protez tırnak ve gerçek tırnaklar için hangi tasarımlar daha uygun? İşte, yılbaşı nail art tasarımları için kullanabileceğiniz bazı alternatifler!

Yeni Yılın Renkleri

Yılbaşı gecesinde ve yeni yılın ilk gününde, tırnaklarınızın eşsiz görünümü ile farkınızı ortaya çıkarmanız mümkündür. Yeni yıl denince akla gelen bazı renkleri kullanarak oluşturabileceğiniz nail art uygulamaları ile kreatif alternatifler yaratabilirsiniz. Yaygın olarak yılbaşı rengi sayılan gümüş ve altın ışıltıları tasarımlar için vazgeçilmez renkler arasında yer alır. Ayrıca düz cila uygulamaları üzerine sprey efekti ile uygulanabilecek metalik renkler, bütün tırnakta doğrudan kullanılmak için son derece etkili bir alternatif olarak öne çıkar.

Metal ve gümüşün siyah renk ile bir araya gelmesi ise yılbaşı ruhuna en çok yakışan ayrıntılardan biridir. Siyah tırnak üzerine altın ya da gümüş renkli French manikür tercih edilmesi, yılbaşının en dikkat çeken tasarımları arasında yer alır. Dilerseniz bu tasarıma bir yıldız çıkartması ekleyerek de fark katabilirsiniz. Ayrıca kırmızı ve bordo tonlar da yeni yılın renkleri olarak öne çıkar. Yılbaşı nail art seçiminizde bu renklere yer vererek, yılbaşı ruhunu doyasıya yansıtabilirsiniz. Modern bir görünüm için neon renklere de şans vermeniz mümkündür. Bu renkleri birbirleri ile kombinleyerek göz alıcı tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Yılbaşının Simgeleri

Yılbaşı nail art uygulamaları için bazı simgelere de tasarımlarda yer vermek oldukça doğru bir seçimdir. Süslenmiş noel ağaçları, noel baba figürleri, baston şekerleme, kar tanesi ve çorap gibi ayrıntılar yılbaşı nail art seçenekleri arasında oldukça dikkat çeker. Ayrıca yeni yıl rakamlarının yer aldığı tasarımlara da yılbaşı nail art projelerinde yer vermek son derece yaratıcı bir yaklaşım olacaktır.

Yılbaşının Geleneksel Desenleri

Yılbaşı nail art çalışmalarında kuşkusuz en çok öne çıkan desen, beyaz ve kırmızı çizgiler ya da damalı görünümlerdir. Ayrıca kar efekti yaratan simli görünümler de yılbaşı nail art projeleri için ideal alternatifler arasında yer alır. Yeni yılın harika renklerini bir arada kullanarak hem el hem de ayak tırnaklarınızda yılbaşı ruhunu yaşatabilirsiniz.

Çam Yaprakları ve Kokinalar

Yılbaşında yaratacağınız estetik tırnak tasarımlarında çok daha yaratıcı olmaya ve sınırları zorlamaya ne dersiniz? O zaman uygulamalarınız için Çam yaprakları ve şık görünümlü Kokina bitkilerini tercih edebilirsiniz. Çam yaprağı görünümünü tırnağınızda desen olarak kullanabileceğiniz gibi gerçek yaprak parçaları ile de üç boyutlu tasarımlara imza atabilirsiniz.

Yılbaşı nail art tasarımlarında, kırmızı tırnak cilaları ile Kokina bitkisi efekti yaratmak da kullanabileceğiniz bir diğer yöntem olarak karşınıza çıkar. Özellikle iddialı protez tırnak uygulamalarında ellerinizde yılbaşının eşsiz havasını yakalamak için gerçek yaprak veya meyveleri de kullanabilirsiniz.

Tırnak tasarımı konusunda en şık ve kaliteli uygulamalar için uzmanlardan destek alarak göz alıcı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Tırnak Butik’in uzman kadrosu, en iddialı ve dikkat çekici yılbaşı nail art tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Siz de randevu alarak hemen ekibimizle iletişime geçin ve yeni yıla göz alıcı tırnak tasarımlarıyla damganızı vurun.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir