Dudak Renklendirme

İşlem Süresi: 90 DK

Kalıcılık Süresi: 18-39 Ay

Fiyat: Sorunuz

1 Ay Ücretsiz Kontrol

dudak renklendirme

 

 

Dudak rengimiz zamanla solar, hatlarımız incelir ve pigment kayıpları başlar dudaklarınızı daha belirgin hatlar ve doğal renklerle canlı gösterecek kalıcı bir çözüm arıyorsanız yarı Kalıcı Dudak Renklendirme uygulaması aradığınız çözüm olabilir..

Öncesi Sonrası Foto Galeri

Dudak Renklendirme Nedir?

Solmuş, canlılığını kaybetmiş, dudak çerçeve hattı kaybolmuş dudakları daha sağlıklı, daha canlı ve bakımlı göstermek için tek kullanımlık mikro iğneler ile, dudağın derinine inmeden, en üst tabakanın hemen altına, seçtiğiniz renkteki pigmentin uygulanması işlemine Dudak Renklendirme denir.

Dudak Renklendirme Nasıl Yapılır

Uygulamaya başlamadan önce anestezi kremi sürülerek bölge uyuşturulur.

Kalıcı makyaj uzmanının daha önce gerçekleştirdiği çizim üzerinden kalıcı makyaj cihazıyla seçilen renk geçilerek işlem tamamlanır.

Ne kadar Süre Kalıcı ?

Uygulamanın kalıcılık süresi cilt tipine göre değişmekle birlikte 1- 3 yıldır.

İşlem iki seansta tamamlanmaktadır.

Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem sonrasında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalar; ilk bir hafta dudakların düzenli nemlendirilmesi, kuru bırakılmaması ve uygulama sonrası ilk hafta deniz ve havuza girilmemesi.

İşlem sonrası dudakta uçuk çıkması olasıdır, uçuk çıkmasını önleyici ilaçların işlem öncesi ve sonrası alınması tavsiye edilir.

Kimler Tercih Edebilir?

İnce dudakları kalın, kalın dudakların ince gösterilmesi , solgun dudak renginin düzeltilmesi için renklendirme yaptırmak isteyen ve düzensiz dudak çerçevesinin görüntüsünün düzeltilmesini isteyen kişiler tercih edebilir.

Bizi Tercih Eden Ünlüler
  • unluler-1-1
  • unluler-2-1

Aklınıza başka sorular mı var?

HEMEN HİZMET ALMAK İSTEDİĞİNİZ ŞUBEMİZİ ARAYIN, SİZE BİLGİ VERELİM
İletişim