Randevu Al

Tırnak Butik Bağdat Caddesi

Bağdat Caddesi

Sube

Adres

Erenkoy mah. Kösk sk. No:1 D:6
Bağdat Caddesi/ İstanbul

İletişim

Telefon: 0216 350 00 91
Whatsapp: 0530 603 91 22

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cumartesi
10:00 – 20:00
Pazar
Kapalı

İletişim Formu


Bağdat Caddesi Güzellik Merkezi

İstanbul’un en canlı yerlerinden bir tanesi olan Bağdat Caddesi’nde bulunan Bağdat Caddesi Güzellik merkezleri, kaliteli hizmetler ile kendinizi daha güzel hissetmenize yardımcı olmaktadır. Uzman ve tecrübeli ekipler, her müşteri için çeşitli seçenekler sunmaktadır.

Her müşterisinin gereksinimlerine özel yanıtlar vermekte olan Tırnak Butik, müşteri memnuniyetini her zaman ön plana almaktadır. Bağdat Caddesi, İstanbul’un en canlı ve hareketli yerlerinden bir tanesi olup pek çok güzellik merkezi yer almaktadır.

Bu anlamda Kadıköy güzellik merkezleri içerisinde Tırnak Butik, müşterilerine en üst seviyede hizmetler önermektedir. Merkezimiz modern estetik anlayışı, konforlu bir şekilde zaman geçirmeye yardımcı olmaktadır.

Bağdat Caddesi Güzellik Merkezleri Arayışınız için İletişime Geçin!

Güzellik merkezi Bağdat Caddesi içerisinde oldukça fazladır. Ancak bunların arasından seçimler her zaman en profesyonel olanı yönünde olmalıdır. Sektöründe eğitimli ve deneyimli personelleri olan Tırnak Butik, bu bakımdan uzman hizmetler vermektedir. Sunduğumuz her bir hizmet üzerine ayrıntılı bilgi ve yeteneklerimiz bulunmaktadır.

Kendinizi profesyonel bir merkeze bırakmak kaliteli hizmetler almak için de önemlidir. Tırnak Butik bunu sağlamak için sadece kaliteli ürünler değil, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar da kullanılır. Bu sayede sonuçlar da en iyi şekilde elde edilebilmektedir.

Tırnak Butik her kişinin ihtiyacının kendisine özel olduğunun farkındadır. Bu bakımdan her hizmet de özel bir şekilde sunulmaktadır. Bunlardan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey iletişime geçerek randevu almaktır.

Kadıköy Güzellik Merkezi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Bağdat Caddesi güzellik merkezleri arasında Tırnak Butik farklı çözümler sunmaktadır. Genel anlamda bunlar şu gibi başlıklar halinde ayrılır:

  • İpek Kirpik
  • Protez Tırnak
  • Kalıcı Makyaj
  • Microblading
  • Kirpik Lifting
  • Kalıcı Oje
  • Dudak Renklendirme

Tüm bu hizmetler özel olarak sunulmaktadır. Kadıköy güzellik merkezleri arasında her zaman kendinizi daha fazla güzel hissetmeniz amaçlanmaktadır. Tırnak Butik hijyen standartlarına uygun bir şekilde çalışarak, müşteri sağlığını ön planda saymaktadır. Tüm hizmetlerimiz bu anlamda güvenli biçimde yapmaktadır.

Kadıköy Güzellik Merkezleri Arasında Neden Biz?

Kendinizi daha güzel hissetmek istiyorsanız güzellik merkezi Bağdat Caddesi olarak Tırnak Butik kaliteli hizmetleri uygun fiyata vererek öncü bir rol üstlenmektedir. Tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini sağlamak birinci amaçta sayılmaktadır. Bize ulaşarak randevuyu hemen alabilir, böylece kendinizi daha güzel hissedebilirsiniz.

Merkezimiz sektöründe profesyonel ve tecrübeli çalışanları ile en kaliteli hizmetleri vermektedir. Merkezimizin işleyişinde onların istekleri ve beklentileri her zaman öncelikli sayılarak hizmet verilmektedir.

Sektörümüzde yaşanan yenilikler düzenli olarak takip edildiği için son teknoloji ve trend çalışmalar sizlere ulaştırılmaktadır. Böylece 21. yüzyıla uygun çözümler Tırnak Butik tarafından size verilmektedir.

Rahatlayarak Kendinizi Daha İyi Hissesin

Günlük yaşam zaman içerisinde kişileri strese sokarak rahatsız edebilmektedir. Tırnak Butik bu duruma yardımcı olabilmek için sakin ve rahatlatıcı olarak tasarlanmış bir mekana sahiptir. Bu bakımdan misafirlerimiz sunduğumuz hizmetlerle birleştirildiğinde, zihinsel olarak rahatlamanıza ve stres seviyelerinizi düşürmenize da olanak tanımaktadır.

Kirpikten ojelere kadar tüm çalışmalar özel olarak yapıldığından günlük yaşamın yoğunluğundan uzaklaşmanıza yardımcı olur. Kendinize zaman ayırarak daha güzel hissetmeniz mümkündür.

Kendinize Olan Güveni Artırın

Kadıköy Güzellik merkezleri arasında Tırnak Butik tarafından verilmekte olan hizmetler ile kendinize olan güveni de arttırabilirsiniz. Verdiğimiz hizmetler ile kendinizi daha güzel ve iyi hissedebilir, böylece sosyal hayatınızda çok daha fazla başarılı olabilirsiniz.

Kısa bir sürede elde edeceğiniz yenilenmiş ve bakımlı bir görünüm pozitif bir ruh haline kavuşmanıza, böylece özgüven artışına yardımcı olabilmektedir.