Kalıcı Makyaj

İşlem Süresi: 1,5 Sa.

Kullanım Süresi: 9-12 Ay

Rötuş Süresi: 21 gün Sonra

Periyodik Bakım : Gerektirmez

Fiyat: Sorunuz

Kalıcı Makyaj

 

Sürekli eyeliner,dipliner çekmekten ,dudaklarınızın solgun görüntüsünden yada kaşlarınızın şeklinden/seyrekliğinden şikayetçi iseniz ve makyaj yapmadan sürekli bakımlı gözükmek istiyorsanız Kalıcı makyaj uygulamaları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz..

Öncesi Sonrası Foto Galeri

Kalıcı Eyeliner &Dipliner Uygulaması

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı Makyaj Yapılan Bölgeler ?

Kalıcı Kaş Makyajı

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj diğer adı ile ‘’Mikro Pigment uygulaması’’ mikro, steril ve tek kullanımlık iğneler ile organik içerikli renklerin deri yüzeyinin hemen altına enjekte edilmesi ile yapılan işleme denir.

Kalıcı Makyaj Yapılan Bölgeler ?

Kalıcı Kaş Makyajı

Kalıcı Kaş Makyajı En çok tercih edilen uygulamadır. Mikroblading ve mikropigmentasyon olmak üzere iki ayrı yöntem ile işlem yapılır.

Pudralama ve kıl tekniği uygulaması ile kaşların eksik olduğu durumlar, yara izleri, asimetrik kaşlarda, hastalık sebebiyle kaşı dökülenler , açık renk kaşları belirginleştirmede, daha farklı kaş modeli isteyenlerde işlem yapılır.

Kalıcı Eyeliner &Dipliner Uygulaması

Eyeliner kontür uygulamasını kişiye özel olarak, kişinin göz yapısına göre belirlenen şekilde çizim yaparak gerçekleştiriyoruz. İşlem yapımı 1 ila 2 saat arası sürmekte 30 gün sonra ise bir rötuş işlemi yapılmaktadır. İşlem kalıcılığı ise cilt tipine göre 1,5 yıl-3 yıl arasında değişmektedir. Göz yapısından , düşük göz kapağından şikayetçi olan, daha çekik ve daha dikkat çekici bir görüntü elde etmek isteyenlerin tercih ettiği kalıcı makyaj yöntemidir.

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Dudak renklendirme dudakların kendi çerçeve hattının dışına çıkmadan uygulanan bir kalıcı makyaj işlemidir. Kalıcı dudak renklendirme, zamanla solan ve doğal rengini kaybetmiş dudakları çok daha parlak ve dolgun görünmesini sağlamak amacı ile uygulanır.

Kalıcı Makyaj Yaptıranların Dikkat Edilmesi gerekenler Nelerdir?

-Uygulama sonrası solaryum, sauna, buhar odası, yüzme gibi aktiviteler yapılmamalı
-Uygulama yapılan bölgeler kaşınmamalı, ,kabuklanma oluşmaması için bol nemlendirilmeli, kabuklanma olursa da elle kaldırılmamalı
-Uygulama yapılan bölgeye kimyasal uygulama yapılmamalı
-En az 15 gün güneşe çıkılmamalı.
-En az 3 gün uygulama yapılan bölgenin suyla teması kesilmelidir

Kalıcı Makyajın Rengi Ne Zaman Oturur?

Kalıcı makyaj uygulaması sonrasında rengin cilde oturması zaman almaktadır. Özellikle kaş uygulaması sonrasında renk size koyu ve kalın görünebilir. Yaklaşık olarak 3 hafta sonra rengin tam olarak oturmasıyla birlikte uygulama son halini almış olmaktadır.

Dudaklara yapılan uygulamada, işlem sonrasında ve bir kaç gün dudaklar solgun görünebilir, bunun sebebi de deri üzerinde ek bir tabaka oluşmasıdır. Yaklaşık 3-4 hafta içerisinde bu ek tabaka döküleceği için dudaklarınız eskisinden daha parlak görünecektir.

Kalıcı Makyajın Riskleri Var Mı?

Kullanılan malzemelerin tek kullanımlık ve steril malzemeler olmalıdır bu şekilde ortamdan herhangi bir hastalığın bulaşma riski sıfıra indirilmiş olur. İşlem sırasında uzmanın gerekli temizlik şartlarını sağlamasının önemli olduğu kadar işlem yaptıran kişilerinde enfeksiyon riskine karşı kendisine belirtilen önlemlere dikkat etmesi gerekmektedir.

Kalıcı Makyaj Uygulaması Acı Verir Mi?

Uygulama yapılacak alan lokal anestezi kremi ile uyuşturulmakta ve herhangi bir acı hissedilmemektedir. İşlem bittikten sonra kişi günlük hayatına geri dönebilir ve herhangi bir kısıtlama olmadan gününü devam ettirebilir

Biz kısaca kalıcı makyaj için geçici olan güzeldir diyor ve geçici olan uygulamaları tercih etmenizi öneriyoruz.

  • unluler-2-1
  • unluler-1-1

Aklınıza başka sorular mı var?

HEMEN HİZMET ALMAK İSTEDİĞİNİZ ŞUBEMİZİ ARAYIN, SİZE BİLGİ VERELİM
İletişim