Randevu Al
kas-lifting

Kaş Laminasyonu ile Doğal Görünümlü Dolgun Kaşlar

Hem doğal hem de hoş görünen kaşlar çoğu kadının hayalidir. Kaşın doğal halinde farklı tarama teknikleri uygulanarak yeni bir kaş yapısı ortaya çıkarılabilir. Kaşların şeklinin daha güzel ve dolgun olması için kullanılan kaş laminasyonu yöntemi, pek çok kadın tarafından tercih edilir. Özellikle kaşları güçsüz ve kaş kılı sayısı az olan kişiler laminasyon işlemini kullanabilir. Birkaç aşamadan sonra düzgün kaşlara sahip olmak isterseniz, bu yöntemi Tırnak Butik’e gelerek hemen deneyimleyebilirsiniz.

Kaş Laminasyonu Nedir?

Kaşlarının daha düzgün bir şekilde gözükmesini isteyen kişilerin tercih ettiği kaş bakım işlemine kaş laminasyonu denir. Kaş liftingi olarak da adlandırılır. Bu işlem sayesinde kaşlar yukarı doğru taranarak şekil verilir ve  sabit kalır. Sert olan bazı kaş kılları farklı yönde uzayarak kıvrılabilir. Bu inatçı kaş kıllarının şekillenmesi, düzgün uzaması ve gür olması laminasyon işlemi ile kolay bir şekilde gerçekleşebilir.

Yarı kalıcı olan bu işlemin ortalama ömrü 4-6 hafta arasındadır. Bu işlemi, kaşları sürekli kıvrılan, yanlış yöne doğru uzayan ve sürekli aşağı düşen kişiler sıklıkla tercih eder. Kaşları sert olan, gün içinde kaşlarının simetrisinin bozulmasından ve kaşlarının düşmesinden şikâyetçi olan kişiler, kaş laminasyonu tam size göre bir uygulamadır.

Kaş Laminasyonu Nasıl Yapılır?

Kaş laminasyonu işlemi kolay ve pratik bir şekilde gerçekleşir. Bu işlem sırasında enjeksiyon kullanılmaz. İşlem yapılabilmesi için ilk aşama temizleme aşamasıdır. Kaşlar, alın bölgesinde ki makyaj kalıntıları ve pisliklerden tamamen arındırılır. Primer ile bir baz oluşturulur. Bu baz kullanılarak deri ve kaş üzerindeki yağ arındırma işlemi gerçekleştirilir. Kaşlar istenilen nem ve dereceye geldiğinde işlem başlar. Kaşlara istenilen şekil verilir.

Özenle tek tek sürülen solüsyonlar ile beraber,  kaşlarınıza istediğiniz şekil doğrultusunda tarama işlemi uygulanır.  Kaşların yukarı doğru kalkık görünmesini sağlar. Kaş kıllarının aralarındaki boşluklar ne yazık ki doldurulmaz. Kaş boyama işlemi de gerçekleşecekse önce şekil belirlenir ve sonra kaş boyanır. Kaş alma işlemi en son yapılır.

Kına ile boyama işlemi yaptırmak isterseniz iki gün beklemeniz gerekir. Sürülen solüsyonlar kalıcılık sağladıktan sonra kına işlemi gerçekleştirilebilir. İlk bir, bir buçuk  ay sabit kalan kaşlar sonraki haftalarda eski haline döner. İşlem tekrar yapılarak aynı görünüm elde edilebilir. İşlem sonucu ortaya çıkan doğal görünümlü kaşlar, size farklı bir hava katar. Kaş laminasyonu ve daha fazlası için Tırnak Butik sayfasını tıklayarak hemen inceleyebilirsiniz.

Kaş Laminasyonunun Avantajları

Genellikle kaş şeklinden memnun olmayan, kaşları dökülen kadınların tercih ettiği bu işlemin pek çok avantajı vardır. Teknolojik gelişmeler sayesinde ortaya çıkan bu işlem kaş ile ilgili şikayetlerinizi ortadan kaldırabilir. Kullanışlı bir yöntem olması da kişilerin bu yöntemi tercih etmelerini sağlar.

 • Cerrahi işleme gerek kalmadan kaş güzelleştirme işlemi gerçekleşir.
 • Bu uygulama kısa bir sürede gerçekleşir.
 • İşlem yapıldıktan sonra rutin hayatınıza dönebilirsiniz.
 • Kaş kıllarınızın dökülme işlemi azalır ya da tamamen durabilir
 • Kaş kıllarınız daha kalın ve daha güçlü olur.
 • Kaşınız daha düzgün bir yapıya sahip olur.
 • İstediğiniz kaş görünümüne tam olarak kavuşur.
 • Kaşlarınızı iyileştirir.
 • Kaşınız daha bakımlı görünür.
 • Kaş renginiz daha belirgin olur.
 • Daha dolgun bir kaşa sahip olursunuz.
 • Doğal görünümlü kaşlar ile yüz ifadeleriniz daha belirgin olur.

Daha doğal görünümlü ve güzel kaşlara sahip olmak isterseniz, Tırnak Butik’ten destek alabilir ve hayalinizdeki kaşa kavuşabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir