Hakkımızda

2011 yılından beri hizmet veren, gayesi kaliteli ve butik hizmet anlayışını korumak ve geliştirmek olan Tırnak Butik gelen yoğun talepler ve uzun süren organizasyon çalışmaları sonunda, Koruduğu kaliteli hizmet anlayışından taviz vermemek düşüncesiyle yola çıkarak malzeme tedariği, uzman yetiştirme ve işletme üzerine oluşturduğu organizasyon zinciri sayesinde 2019 yılında franchise sistemine açılmıştır.

Bir sene gibi çok kısa bir sürede Nişantaşı, Bağdat caddesi, Bahçeşehir, Ataşehir, Göktürk, Beylikdüzü, Alkent, Antalya olmak üzere sekiz farklı noktada müşterileriyle buluşmuş,2017 yılında kendi ürünlerini üretmeye başlamış ve sektörde Dünyaca önde gelen birçok markanın distribütörlüğünü yapmış ve halen yapmaktadır.

Sürekli büyümekte ve gelişmekte olan bu zincirin tercih edilmesinde ki en önemli sebeplerden biri, müşterilerimizin bizlere duyduğu güvendir. Tırnak Butik müşterisi hijyen kurallarından taviz vermeyen salonlarımızdan mutlu ve memnun olarak ayrılacağını ve bu hizmeti aynı kalitede her uzman ve her şubede yakalayabileceği güven duygusu ile bizleri tercih ve tavsiye eder .

Ayrıca aldığı hizmetin arkasında duran bir marka olduğunu bilmek müşterilerimizin bizleri tercih etmesindeki en büyük sebeplerden biridir. Farklı uygulama teknikleri ile tüm personellerini kendi yetiştiren ya da bünyesi dışında ekibine dahil edeceği her uzmanı test eden titiz yapımız sayesinde hizmet sektöründeki memnuniyet oranını en yüksekte tutmakta ve markamızın gayesini korumak için çalışmaktayız.

Yenilikleri her daim takip ediyor ve her sene yurtdışı fuarlarını ziyaret edip ürün yelpazemizi güncelliyoruz, sürekli gelişmekte olan güzellik sektöründe geride kalmamak için düzenli eğitim seminerlerine katılıp ,yeni hizmet ve teknik arayışlarımızı her zaman canlı ve taze tutuyoruz.

Sektörde merak edilen tekniklerimiz ,malzemelerimiz ,meslek edindirme programlarımız için oluşturmuş olduğumuz online satış platformumuz www.tbbeautystore.com ‘u ziyaret edebilir ayrıca workshop /seminer programlarımız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz…

Tırnak Butik Hakkımızda