Kaş Vitamini

Saçlarımız, cildimiz ve kaşlarımız onu zaman bakıma gerek duyar. Stres, yanlış kaş alımları, bazen doğum sonrası dökülmeler ve benzeri sebeplerden eskiden gür olarak gördüğümüz kaşlarımız zamanla bize küserler. Kaş vitamini yapabilir kaşlarınızla barışmaya hazır mısınız?

Kaş Vitamini Nedir?

Yüz ifademizi belirleyen unsurlardan biri de kaşlardır. Bakışlarımızı daha etkili hale getirin, doğru kaş şeklinizi seçin. Kaş şekil bozukluğundan en çok dikkat çeken sıkıntı ise. Kaş vitamini götürüyor . Kaş vitamini uygulaması, kıl köklerini mümkün kılan ve çeşitli vitaminler ve yağların derma kalemlerini kullanarak kaşlara yediriledecek, küsmüş ve odaklanmaya başlamış kaş köklerini canlandırılabilir.

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?

Kaş vitamini uygulaması da oldukça basittir. Herhangi bir acı veya ağrı hissedilmez ortalama 20-30 dakika süren basit bir işlemdir. Dermapen yardım ve tek kullanımlık başlıklar ile zamanla küsen, seyrekleşen kıllara vitamini barındıran ve aynı zamanda güçsüz kıllar ustura yöntemi ile sertleştirilir. Kişiye göre sıralanmış seans süreleri olan uygulamalarda, ortalama üç ile beş seans önerilmektedir. Seanslar tamamlanıp tüm kıllar çıktıktan sonra ise şekillendirme yapılır.

Kaş vitamini işlem sırası şu anda;

  • Öncelikle kaşta doldurulması gereken yerlerde yüz şekli, yapısı ve orada istekleri istediğiniz belirlenir.
  • Sonrasında ise zayıf tüyler ustura yöntemiyle canlandırılır.
  • Kaş diplerine ve kıl köklerine vitamin karışımı ile hazırlanan serumlar dermapen yüzeysel olarak yapılır.
  • Seanslar ile seanslar Bu sürenin sonunda da yapılan koruma seansları ile desteklenir.
  • Seanslar temizlemek yoluyla yapılanmayacak olan olan kıllar temizlemek yoluyla,
  • Tüm seanslar bitip olmasını sonuca ulaşabiliyorken sonra şekillendirme işlemi tekrarlanır.
  • Denizleri toplamda yarım saat sürüyor.

Kimler İçin Uygulanır?

Kaş vitamini uygulaması kaş kökü bulunan herkese uygulanmaktadır. Bir yan etkisi bulunmadığını, birini seçerek tercih ediliyor. Kaşlarını kaşar çeşitli sebeplerden dökülmeler olanlar ve seyrek kaşlı olanlar için ideal bir tekniktir. Bunun yanında sıra makyaj ile sürekli uğraşmak istemeyen, gür kaş sevenler için etkili bir işlem olacaktır.

Kaş Vitamini İşlem Ne Kadar Sürüyor?

Kaş vitamini işlemi uygulaması önceden belirttiğimiz aşamasındalar ile beraber. iki şer yıllık Aralıklarla üç ile beş seans şeklinde uygulandı. İşleme başlamadan önce mutlaka ama mutlaka nasıl bir kaş istediğinizi, bunun olması muhtemel olamayacağınız ve aklınıza takılan soruları sormanız gerekiyor.

Kaş vitamini uygulaması seans başına ortalama yarım saat sürüyor. 2 hafta önce tekrar bir uygulama yapılır. Seans sıklığı 6 veya 10 hafta sürüyor.

Kaş Vitamini Fiyatları

Kaşımıza şekil vermek için birbirinden farklı çeşitlilik göstermektedir.

Microblading tekniği, pudralama tekniği ve kaş vitamini Rengi gibi yöntem. Her tekniğin kendine özgü avantajları ve dezavantajları var, önemli olan sizin kaşınız için en doğru uygulamanın hangisi olacağıdır.

Bu ürünlerde en doğal olan ve en teknik tekniklerden birisi kaş vitaminidir. Eğer kaş vitamini uygulaması sizler için uygun olanları bulamazsanız bir bakım uygulaması olup ek bir madde ya da boya kullanılmaz.

Alanında tecrübeli uzmanlarımız sizleri küsmüş, dökülmüş, şekilini kaçırmış kaşlardan kurtaracaktır. Genellikle yazmayı makyajın akması ve hızlı dağılması bizleri kaş konusunda kalıcı çözümlere yönlendiriyor, kaş vitamini ile sizleri gür ve doğal kaşlarınız kavuşturabilen bir işlem.

Kadınlar arasında kaş vitamini oldukça popülerdir. Çünkü tekniker ile doğal bir sonuç elde edildi. Hal böyle olunca kaş vitamini fiyatları da merak edilen konular biri oluyor. Kaş vitamini ile ilgili fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak net bir bilgi için şubemize uğrayabilirsiniz.